WG Vikarservice IVS

CVR-nummer 38280368

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

WG Vikarservice IVS aflagde for 2017 et regnskab med en negativ egenkapital på 152 802 kr.

Aktiverne udgjorde 34 863 kr., mens gælden var 187 665 kr.

Likviditetsgraden er 0,19, hvilket er anstrengt.

Personaleomkostningerne udgjorde 434 577 kr.

Oversigt

Nøgletal 2017

Soliditet
-438.3 %
Likviditetsgrad
0.19

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2017 -152 902 34 863-152 802

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om WG Vikarservice IVS

Hvad var WG Vikarservice IVSs egenkapital i 2017?
WG Vikarservice IVS havde en egenkapital på -152 802 kr. i 2017.
Gav WG Vikarservice IVS overskud eller underskud i 2017?
WG Vikarservice IVS gav et underskud på 152 902 kr. i 2017.
Hvad er CVR-nummeret for WG Vikarservice IVS?
CVR-nummeret for WG Vikarservice IVS er 38280368.