Taxikørsel 354 ApS

CVR-nummer 44066270

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

Taxikørsel 354 ApS aflagde for 2024 et regnskab med en negativ egenkapital på 207 054 kr.

Aktiverne udgjorde 127 925 kr., mens gælden var 334 979 kr.

Egenkapitalen er forværret med 97 899 kr. siden 2023.

Likviditetsgraden er 0,29, hvilket er anstrengt.

Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 76,5 % af de samlede aktiver.

Personaleomkostningerne udgjorde 895 416 kr.

Det svarer til ca. 447 708 kr. pr. ansat.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør (493300)

Nøgletal 2024

Soliditet
-161.9 %
Likviditetsgrad
0.29
Vækst i egenkapital
-89.7 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 -97 900 127 925-207 054
2023 -149 155 84 962-109 155

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Taxikørsel 354 ApS

Hvad var Taxikørsel 354 ApSs egenkapital i 2024?
Taxikørsel 354 ApS havde en egenkapital på -207 054 kr. i 2024.
Gav Taxikørsel 354 ApS overskud eller underskud i 2024?
Taxikørsel 354 ApS gav et underskud på 97 900 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for Taxikørsel 354 ApS?
CVR-nummeret for Taxikørsel 354 ApS er 44066270.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør →