T Slot Holding ApS

CVR-nummer 41844973

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

For regnskabsåret 2022 havde T Slot Holding ApS en egenkapital på 34 373 kr.

Året endte med et underskud på 1 605 kr.

Egenkapitalen er forværret med 1 605 kr. siden 2021.

Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.

Oversigt

Nøgletal 2022

Soliditet
100.0 %
Egenkapitalforrentning
-4.7 %
Gældsgrad
0.0
Vækst i egenkapital
-4.5 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2022 -1 605 34 37334 373
20210 -4 022 35 97835 978

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om T Slot Holding ApS

Hvad var T Slot Holding ApSs egenkapital i 2022?
T Slot Holding ApS havde en egenkapital på 34 373 kr. i 2022.
Gav T Slot Holding ApS overskud eller underskud i 2022?
T Slot Holding ApS gav et underskud på 1 605 kr. i 2022.
Hvad er CVR-nummeret for T Slot Holding ApS?
CVR-nummeret for T Slot Holding ApS er 41844973.
Hvad er T Slot Holding ApSs soliditetsgrad?
T Slot Holding ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2022, hvilket er højt.