T. Jepsen Holding IVS
CVR-nummer 39618605
Aktiv Solid ⇄ SammenlignT. Jepsen Holding IVS havde ved udgangen af 2019 en egenkapital på 2 000 kr.
Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.
Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.
Oversigt
Nøgletal 2019
- Soliditet
- 100.0 %
- Egenkapitalforrentning
- 0.0 %
- Gældsgrad
- 0.0
Regnskab
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 0 | – | 0 | 2 000 | 2 000 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om T. Jepsen Holding IVS
- Hvad var T. Jepsen Holding IVSs egenkapital i 2019?
- T. Jepsen Holding IVS havde en egenkapital på 2 000 kr. i 2019.
- Gav T. Jepsen Holding IVS overskud eller underskud i 2019?
- T. Jepsen Holding IVS gik i nul i 2019.
- Hvad er CVR-nummeret for T. Jepsen Holding IVS?
- CVR-nummeret for T. Jepsen Holding IVS er 39618605.
- Hvad er T. Jepsen Holding IVSs soliditetsgrad?
- T. Jepsen Holding IVS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2019, hvilket er højt.