SMAG Invest ApS

CVR-nummer 45684369

Aktiv Solid ⇄ Sammenlign

SMAG Invest ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 52 510 kr. og står økonomisk solidt.

Årets resultat blev et overskud på 12 510 kr.

Soliditetsgraden er på 54,3 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 2,19, hvilket er god.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)

Nøgletal 2025

Soliditet
54.3 %
Egenkapitalforrentning
23.8 %
Likviditetsgrad
2.19
Gældsgrad
0.84

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 12 510 96 71752 510

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om SMAG Invest ApS

Hvad var SMAG Invest ApSs egenkapital i 2025?
SMAG Invest ApS havde en egenkapital på 52 510 kr. i 2025.
Gav SMAG Invest ApS overskud eller underskud i 2025?
SMAG Invest ApS gav et overskud på 12 510 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for SMAG Invest ApS?
CVR-nummeret for SMAG Invest ApS er 45684369.
Hvad er SMAG Invest ApSs soliditetsgrad?
SMAG Invest ApS havde en soliditetsgrad på 54,3 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →