Royal Service Renhold ApS

CVR-nummer 35466177

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

Royal Service Renhold ApS aflagde for 2024 et regnskab med en negativ egenkapital på 38 658 kr.

Aktiverne udgjorde 5 597 kr., mens gælden var 44 255 kr.

Egenkapitalen er forværret med 609 830 kr. siden 2023.

Likviditetsgraden er 0,13, hvilket er anstrengt.

Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Almindelig rengøring i bygninger (812100)

Nøgletal 2024

Soliditet
-690.7 %
Likviditetsgrad
0.13
Vækst i egenkapital
-106.8 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 -609 830 5 597-38 658
2023 -137 055 891 071571 172
2022 -139 451 1 073 936708 227
2021 152 303 1 403 458847 678
2020 286 965 1 182 818695 375
2019 -141 952 661 392408 410
2018 14 600 943 083550 362
2017 100 540 950 681535 762
2016 95 439 898 760435 222
2015 193 992 1 012 702339 783
2014 65 791 848 798145 791

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Royal Service Renhold ApS

Hvad var Royal Service Renhold ApSs egenkapital i 2024?
Royal Service Renhold ApS havde en egenkapital på -38 658 kr. i 2024.
Gav Royal Service Renhold ApS overskud eller underskud i 2024?
Royal Service Renhold ApS gav et underskud på 609 830 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for Royal Service Renhold ApS?
CVR-nummeret for Royal Service Renhold ApS er 35466177.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Almindelig rengøring i bygninger →