OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS

CVR-nummer 20998083

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS aflagde for 2025 et regnskab med en egenkapital på 321 457 kr.

Året endte med et underskud på 59 012 kr.

Egenkapitalen er forværret med 59 012 kr. siden 2024.

Soliditetsgraden er på 96,2 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 15,75, hvilket er god.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Public relations og kommunikation (733000)

Nøgletal 2025

Soliditet
96.2 %
Overskudsgrad
-139.6 %
Egenkapitalforrentning
-18.4 %
Likviditetsgrad
15.75
Gældsgrad
0.04
Vækst i omsætning
-69.5 %
Vækst i egenkapital
-15.5 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
202542 269 -59 012 333 991321 457
2024138 432 -29 365 397 599380 469
2023135 532 -27 836 426 874409 834
2022122 668 235 449 356437 670
2021109 609 178 279 470 057437 435
2020129 668 61 493 278 262259 156
2019158 210 6 734 238 706197 663
2018281 307 -81 899 245 188190 929
2017441 109 -104 133 318 771272 828
2016520 476 -93 518 426 906376 961
2015765 713 31 389 528 308470 479
2014499 080 -37 466 505 281439 090
2013565 036 46 542 531 978476 556
2012557 358 -155 112 489 589430 014

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS

Hvad var OLE DREYER KOMMUNIKATION ApSs egenkapital i 2025?
OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS havde en egenkapital på 321 457 kr. i 2025.
Gav OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS overskud eller underskud i 2025?
OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS gav et underskud på 59 012 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS?
CVR-nummeret for OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS er 20998083.
Hvad er OLE DREYER KOMMUNIKATION ApSs soliditetsgrad?
OLE DREYER KOMMUNIKATION ApS havde en soliditetsgrad på 96,2 % i 2025, hvilket er højt.

Virksomheder af lignende størrelse

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Public relations og kommunikation →