NIO PE Feeder Fund I VSO ApS

CVR-nummer 45340716

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

NIO PE Feeder Fund I VSO ApS aflagde for 2025 et regnskab med en negativ egenkapital på 61 000 kr.

Aktiverne udgjorde 6 000 kr., mens gælden var 67 000 kr.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Investering for egen regning (649910)

Nøgletal 2025

Soliditet
-1016.7 %

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -67 000 6 000-61 000

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om NIO PE Feeder Fund I VSO ApS

Hvad var NIO PE Feeder Fund I VSO ApSs egenkapital i 2025?
NIO PE Feeder Fund I VSO ApS havde en egenkapital på -61 000 kr. i 2025.
Gav NIO PE Feeder Fund I VSO ApS overskud eller underskud i 2025?
NIO PE Feeder Fund I VSO ApS gav et underskud på 67 000 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for NIO PE Feeder Fund I VSO ApS?
CVR-nummeret for NIO PE Feeder Fund I VSO ApS er 45340716.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Investering for egen regning →