Medital Copenhagen ApS

CVR-nummer 39831430

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

For regnskabsåret 2019 havde Medital Copenhagen ApS en egenkapital på 47 000 kr.

Året endte med et underskud på 3 000 kr.

Soliditetsgraden er på 94,0 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 16,67, hvilket er god.

Oversigt

Nøgletal 2019

Soliditet
94.0 %
Egenkapitalforrentning
-6.4 %
Likviditetsgrad
16.67
Gældsgrad
0.06

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2019 -3 000 50 00047 000

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Medital Copenhagen ApS

Hvad var Medital Copenhagen ApSs egenkapital i 2019?
Medital Copenhagen ApS havde en egenkapital på 47 000 kr. i 2019.
Gav Medital Copenhagen ApS overskud eller underskud i 2019?
Medital Copenhagen ApS gav et underskud på 3 000 kr. i 2019.
Hvad er CVR-nummeret for Medital Copenhagen ApS?
CVR-nummeret for Medital Copenhagen ApS er 39831430.
Hvad er Medital Copenhagen ApSs soliditetsgrad?
Medital Copenhagen ApS havde en soliditetsgrad på 94,0 % i 2019, hvilket er højt.