Louise Hammerich Holding ApS

CVR-nummer 37810827

Aktiv Solid ⇄ Sammenlign

Louise Hammerich Holding ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 1,2 mio. kr. og står økonomisk solidt.

Årets resultat blev et overskud på 317 162 kr.

Egenkapitalen er styrket med 317 162 kr. siden 2024.

Soliditetsgraden er på 88,9 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 3,85, hvilket er god.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)

Nøgletal 2025

Soliditet
88.9 %
Egenkapitalforrentning
27.3 %
Likviditetsgrad
3.85
Gældsgrad
0.13
Vækst i egenkapital
37.6 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 317 162 1 305 3961 160 307
2024 216 123 998 198843 145
2023 356 548 901 793749 022
2022 200 711 664 339510 275
2021 131 485 583 106423 964
2020 206 019 486 036405 479
2019 9 584 371 396349 461
2018 194 291 206 228189 877
2017 -4 416 5 336-4 414

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Louise Hammerich Holding ApS

Hvad var Louise Hammerich Holding ApSs egenkapital i 2025?
Louise Hammerich Holding ApS havde en egenkapital på 1,2 mio. kr. i 2025.
Gav Louise Hammerich Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
Louise Hammerich Holding ApS gav et overskud på 317 162 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Louise Hammerich Holding ApS?
CVR-nummeret for Louise Hammerich Holding ApS er 37810827.
Hvad er Louise Hammerich Holding ApSs soliditetsgrad?
Louise Hammerich Holding ApS havde en soliditetsgrad på 88,9 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →