Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS
CVR-nummer 45567877
Aktiv OK ⇄ SammenlignVed udgangen af 2025 havde Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS en egenkapital på 372 461 kr.
Årets resultat blev et positivt resultat på 352 461 kr.
Soliditetsgraden er på 3,3 %, hvilket er lavt.
Likviditetsgraden er 0,33, hvilket er anstrengt.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 99,6 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 3.3 %
- Egenkapitalforrentning
- 94.6 %
- Likviditetsgrad
- 0.33
- Gældsgrad
- 29.74
Regnskab
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 352 461 | 11 449 877 | 372 461 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS
- Hvad var Kristian Eiberg Holding af 2025 ApSs egenkapital i 2025?
- Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS havde en egenkapital på 372 461 kr. i 2025.
- Gav Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS overskud eller underskud i 2025?
- Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS gav et overskud på 352 461 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS?
- CVR-nummeret for Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS er 45567877.
- Hvad er Kristian Eiberg Holding af 2025 ApSs soliditetsgrad?
- Kristian Eiberg Holding af 2025 ApS havde en soliditetsgrad på 3,3 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- HCF Co-Invest I K/S 45567931
- ReWind L.I. Holding ApS 45568466
- 4G Invest ApS 45568733
- Jesper Bebe Nielsen Invest ApS 45568741
- Susan Bebe Andersen Invest ApS 45568776
- Bille Søndergaard ApS 45568873
- Vækst-Invest II Keyhanger MidCo ApS 45568946
- NVU Holdings ApS 45568970