Klausens Mandskabsudlejning ApS

CVR-nummer 40526870

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

Klausens Mandskabsudlejning ApS aflagde for 2021 et regnskab med en egenkapital på 72 374 kr.

Året endte med et underskud på 50 462 kr.

Egenkapitalen er forværret med 50 462 kr. siden 2020.

Soliditetsgraden er på 28,6 %, hvilket er på et middel niveau.

Personaleomkostningerne udgjorde 614 531 kr.

Det svarer til ca. 614 531 kr. pr. ansat.

Oversigt

Nøgletal 2021

Soliditet
28.6 %
Egenkapitalforrentning
-69.7 %
Gældsgrad
2.5
Vækst i egenkapital
-41.1 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2021 -50 462 253 42672 374
2020 73 844 341 195122 836
2019 8 991 112 41248 991

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Klausens Mandskabsudlejning ApS

Hvad var Klausens Mandskabsudlejning ApSs egenkapital i 2021?
Klausens Mandskabsudlejning ApS havde en egenkapital på 72 374 kr. i 2021.
Gav Klausens Mandskabsudlejning ApS overskud eller underskud i 2021?
Klausens Mandskabsudlejning ApS gav et underskud på 50 462 kr. i 2021.
Hvad er CVR-nummeret for Klausens Mandskabsudlejning ApS?
CVR-nummeret for Klausens Mandskabsudlejning ApS er 40526870.
Hvad er Klausens Mandskabsudlejning ApSs soliditetsgrad?
Klausens Mandskabsudlejning ApS havde en soliditetsgrad på 28,6 % i 2021, hvilket er på et middel niveau.