K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS

CVR-nummer 30811615

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

For regnskabsåret 2025 havde K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS en egenkapital på 4,3 mio. kr.

Året endte med et underskud på 5 779 kr.

Egenkapitalen er forværret med 5 934 kr. siden 2024.

Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.

Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 99,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Kommanditselskab
Branche
Anden udlejning af boliger (682030)

Nøgletal 2025

Soliditet
100.0 %
Overskudsgrad
-6.6 %
Egenkapitalforrentning
-0.1 %
Gældsgrad
0.0
Vækst i omsætning
12.0 %
Vækst i egenkapital
-0.1 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
202587 350 -5 779 4 308 3704 308 370
202478 000 509 4 315 8044 314 304
202378 000 -3 265 4 317 4554 313 795
202265 000 -8 154 4 320 6104 317 060
202165 000 142 4 325 2144 325 214
202091 000 29 994 4 325 0724 325 072
201991 000 -42 652 4 370 0784 295 078
2018273 000 42 501 4 337 9394 337 730
201765 000 -9 022 4 386 2294 295 229
201691 000 107 597 4 304 2514 304 251
201569 630 -13 844 4 273 4864 196 654
201471 500 -3 715 4 316 9604 210 498
201358 500 -42 733 4 295 5454 214 213
20120 -70 705 4 345 4284 256 946

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS

Hvad var K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUSs egenkapital i 2025?
K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS havde en egenkapital på 4,3 mio. kr. i 2025.
Gav K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS overskud eller underskud i 2025?
K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS gav et underskud på 5 779 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS?
CVR-nummeret for K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS er 30811615.
Hvad er K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUSs soliditetsgrad?
K/S RESIDENCE MIRAMAR FREJUS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2025, hvilket er højt.

Virksomheder af lignende størrelse

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Anden udlejning af boliger →