Højgårdsvej Invest ApS

CVR-nummer 29793395

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

Højgårdsvej Invest ApS aflagde for 2015 et regnskab med en negativ egenkapital på 1,4 mio. kr.

Aktiverne udgjorde 0 kr., mens gælden var 1,4 mio. kr.

Egenkapitalen er forværret med 3 862 kr. siden 2014.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Nøgletal 2015

Likviditetsgrad
0.0
Vækst i egenkapital
-0.3 %

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2015 -3 863 0-1 417 282
2014 -4 957 0-1 413 420
2013 -3 863 0-1 408 463
2012 -3 862 0-1 404 600

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Højgårdsvej Invest ApS

Hvad var Højgårdsvej Invest ApSs egenkapital i 2015?
Højgårdsvej Invest ApS havde en egenkapital på -1,4 mio. kr. i 2015.
Gav Højgårdsvej Invest ApS overskud eller underskud i 2015?
Højgårdsvej Invest ApS gav et underskud på 3 863 kr. i 2015.
Hvad er CVR-nummeret for Højgårdsvej Invest ApS?
CVR-nummeret for Højgårdsvej Invest ApS er 29793395.