Guldlok Holding ApS

CVR-nummer 42905356

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

For regnskabsåret 2024 havde Guldlok Holding ApS en egenkapital på 31 006 kr.

Året endte med et underskud på 3 319 kr.

Egenkapitalen er forværret med 3 319 kr. siden 2023.

Soliditetsgraden er på 68,8 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 0,73, hvilket er anstrengt.

Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 88,8 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)

Nøgletal 2024

Soliditet
68.8 %
Egenkapitalforrentning
-10.7 %
Likviditetsgrad
0.73
Gældsgrad
0.45
Vækst i egenkapital
-9.7 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 -3 319 45 04331 006
2023 2 112 45 03034 325
2022 -7 787 40 28232 213

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Guldlok Holding ApS

Hvad var Guldlok Holding ApSs egenkapital i 2024?
Guldlok Holding ApS havde en egenkapital på 31 006 kr. i 2024.
Gav Guldlok Holding ApS overskud eller underskud i 2024?
Guldlok Holding ApS gav et underskud på 3 319 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for Guldlok Holding ApS?
CVR-nummeret for Guldlok Holding ApS er 42905356.
Hvad er Guldlok Holding ApSs soliditetsgrad?
Guldlok Holding ApS havde en soliditetsgrad på 68,8 % i 2024, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →