Det Smukke Bjerg ApS
CVR-nummer 42766690
Aktiv Negativ egenkapital ⇄ SammenlignDet Smukke Bjerg ApS aflagde for 2025 et regnskab med en negativ egenkapital på 191 542 kr.
Aktiverne udgjorde 1,3 mio. kr., mens gælden var 1,5 mio. kr.
Egenkapitalen er forværret med 88 378 kr. siden 2024.
Likviditetsgraden er 0,02, hvilket er anstrengt.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 97,5 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- -14.9 %
- Likviditetsgrad
- 0.02
- Vækst i egenkapital
- -85.7 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -88 378 | 1 282 286 | -191 542 |
| 2024 | – | – | -82 624 | 1 133 484 | -103 164 |
| 2023 | – | – | -45 834 | 920 635 | -20 540 |
| 2022 | 0 | – | -14 707 | 109 293 | 25 293 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Det Smukke Bjerg ApS
- Hvad var Det Smukke Bjerg ApSs egenkapital i 2025?
- Det Smukke Bjerg ApS havde en egenkapital på -191 542 kr. i 2025.
- Gav Det Smukke Bjerg ApS overskud eller underskud i 2025?
- Det Smukke Bjerg ApS gav et underskud på 88 378 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Det Smukke Bjerg ApS?
- CVR-nummeret for Det Smukke Bjerg ApS er 42766690.
Andre virksomheder i samme branche
- Grønningen Holding ApS 42766704
- Engelbrecht Invest af 2021 ApS 42766747
- Flite Holding ApS 42766828
- Pemini Holding ApS 42766933
- Scuttlebut ApS 42766968
- Julie Frahm Overgaard Holding ApS 42767077
- BRX Holding ApS 42767182
- Energifinans Holding ApS 42767220