Det danske Pantheon Selskab ApS
CVR-nummer 41496673
Aktiv Negativ egenkapital ⇄ SammenlignDet danske Pantheon Selskab ApS aflagde for 2025 et regnskab med en negativ egenkapital på 12 724 kr.
Aktiverne udgjorde 5 968 kr., mens gælden var 18 692 kr.
Egenkapitalen er styrket med 25 157 kr. siden 2024.
Likviditetsgraden er 0,32, hvilket er anstrengt.
Oversigt
Nøgletal 2025
- Soliditet
- -213.2 %
- Likviditetsgrad
- 0.32
- Vækst i egenkapital
- 66.4 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -624 | 5 968 | -12 724 |
| 2024 | – | – | -387 | 5 792 | -37 881 |
| 2023 | – | – | -15 929 | 9 980 | -37 494 |
| 2022 | – | – | -79 489 | 12 904 | -21 565 |
| 2021 | – | – | -22 076 | 72 137 | 57 924 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Det danske Pantheon Selskab ApS
- Hvad var Det danske Pantheon Selskab ApSs egenkapital i 2025?
- Det danske Pantheon Selskab ApS havde en egenkapital på -12 724 kr. i 2025.
- Gav Det danske Pantheon Selskab ApS overskud eller underskud i 2025?
- Det danske Pantheon Selskab ApS gav et underskud på 624 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Det danske Pantheon Selskab ApS?
- CVR-nummeret for Det danske Pantheon Selskab ApS er 41496673.