Dee4 Fund I Holding II GP ApS
CVR-nummer 41522240
Aktiv Solid ⇄ SammenlignDee4 Fund I Holding II GP ApS havde ved udgangen af 2023 en egenkapital på 5 756 kr.
Egenkapitalen er forværret med 100 kr. siden 2022.
Soliditetsgraden er på 90,7 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 10,74, hvilket er god.
Oversigt
Nøgletal 2023
- Soliditet
- 90.7 %
- Likviditetsgrad
- 10.74
- Gældsgrad
- 0.1
- Vækst i egenkapital
- -1.7 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | – | – | – | 6 347 | 5 756 |
| 2022 | – | – | – | 6 393 | 5 856 |
| 2021 | – | – | – | 6 995 | 6 053 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Dee4 Fund I Holding II GP ApS
- Hvad var Dee4 Fund I Holding II GP ApSs egenkapital i 2023?
- Dee4 Fund I Holding II GP ApS havde en egenkapital på 5 756 kr. i 2023.
- Hvad er CVR-nummeret for Dee4 Fund I Holding II GP ApS?
- CVR-nummeret for Dee4 Fund I Holding II GP ApS er 41522240.
- Hvad er Dee4 Fund I Holding II GP ApSs soliditetsgrad?
- Dee4 Fund I Holding II GP ApS havde en soliditetsgrad på 90,7 % i 2023, hvilket er højt.