Christine Buhl Holding ApS

CVR-nummer 34216878

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

Christine Buhl Holding ApS aflagde for 2024 et regnskab med en egenkapital på 2,2 mio. kr.

Året endte med et underskud på 14 707 kr.

Egenkapitalen er forværret med 14 707 kr. siden 2023.

Soliditetsgraden er på 94,2 %, hvilket er højt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Anden finansiel formidling i.a.n. (649990)

Nøgletal 2024

Soliditet
94.2 %
Egenkapitalforrentning
-0.7 %
Gældsgrad
0.06
Vækst i egenkapital
-0.7 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 -14 707 2 287 1792 154 501
2023 2 287 1792 169 208
2022 2 287 1792 182 378
2021 2 287 1792 193 366
2020 2 287 1792 203 525
2019 2 287 1792 213 048
2018 -23 619 2 287 1792 220 807
2017 -7 582 2 287 1792 244 426
2016 -6 922 2 287 1792 252 008
2015 -6 534 2 287 1792 258 930
2014 -6 160 2 287 1792 265 464
2013 -5 555 2 287 1792 271 624
2012 -5 000 2 287 1792 277 179

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Christine Buhl Holding ApS

Hvad var Christine Buhl Holding ApSs egenkapital i 2024?
Christine Buhl Holding ApS havde en egenkapital på 2,2 mio. kr. i 2024.
Gav Christine Buhl Holding ApS overskud eller underskud i 2024?
Christine Buhl Holding ApS gav et underskud på 14 707 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for Christine Buhl Holding ApS?
CVR-nummeret for Christine Buhl Holding ApS er 34216878.
Hvad er Christine Buhl Holding ApSs soliditetsgrad?
Christine Buhl Holding ApS havde en soliditetsgrad på 94,2 % i 2024, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Anden finansiel formidling i.a.n. →