AREZZO 58 HOLDING ApS

CVR-nummer 35034781

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

AREZZO 58 HOLDING ApS aflagde for 2024 et regnskab med en negativ egenkapital på 15 514 kr.

Aktiverne udgjorde 0 kr., mens gælden var 15 514 kr.

Egenkapitalen er forværret med 83 585 kr. siden 2023.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)

Nøgletal 2024

Likviditetsgrad
0.0
Vækst i egenkapital
-122.8 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 -83 585 0-15 514
2023 78 372 78 37968 071
2022 -5 153 0-10 301
2021 -5 148 0-5 148
2020 -16 020 00
2019 -142 763 16 02016 020
2018 15 571 158 783158 783
2017 18 501 143 212143 212
2016 25 653 124 711124 711
20150 37 102 99 05899 058
20140 -18 044 61 95661 956

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om AREZZO 58 HOLDING ApS

Hvad var AREZZO 58 HOLDING ApSs egenkapital i 2024?
AREZZO 58 HOLDING ApS havde en egenkapital på -15 514 kr. i 2024.
Gav AREZZO 58 HOLDING ApS overskud eller underskud i 2024?
AREZZO 58 HOLDING ApS gav et underskud på 83 585 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for AREZZO 58 HOLDING ApS?
CVR-nummeret for AREZZO 58 HOLDING ApS er 35034781.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →