Ydre Næs ApS

CVR-nummer 45155552

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

Ydre Næs ApS kom ud af 2025 med en egenkapital på 27 906 kr.

Året endte med et underskud på 12 094 kr.

Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Arkitektaktiviteter (711100)

Nøgletal 2025

Soliditet
100,0 %
Egenkapitalforrentning
-43,3 %
Gældsgrad
0,0

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -12.094 27.90627.906

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionHasse Hauch
DirektionNikolaj Jørgensen

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Ydre Næs ApS

Hvad var Ydre Næs ApSs egenkapital i 2025?
Ydre Næs ApS havde en egenkapital på 27 906 kr. i 2025.
Gav Ydre Næs ApS overskud eller underskud i 2025?
Ydre Næs ApS gav et underskud på 12 094 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Ydre Næs ApS?
CVR-nummeret for Ydre Næs ApS er 45155552.
Hvad er Ydre Næs ApSs soliditetsgrad?
Ydre Næs ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Arkitektaktiviteter →