VASO Holding ApS

CVR-nummer 44975823

Aktiv Underskud Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

VASO Holding ApS aflagde for 2025 et regnskab med en egenkapital på 34.637 kr.

Året endte med et underskud på 5.363 kr.

Soliditetsgraden er på 46,7 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 0,86, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Adresse
Vingen 21, 3140 Ålsgårde
Kommune
Helsingør
Region
Region Hovedstaden
Stiftet
2024-07-15
Ansatte (gns. i regnskabsåret)
1
Telefon
31638729

Nøgletal 2025

Soliditet
46,7 %
Egenkapitalforrentning
-15,5 %
Likviditetsgrad
0,86
Gældsgrad
1,14

Regnskab

År Bruttofortjeneste Årets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -6.875 -5.363 74.12334.637

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionAndreas Gram Sørensen

Ejere

Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om VASO Holding ApS

Hvad var VASO Holding ApSs egenkapital i 2025?
VASO Holding ApS havde en egenkapital på 34.637 kr. i 2025.
Gav VASO Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
VASO Holding ApS gav et underskud på 5.363 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for VASO Holding ApS?
CVR-nummeret for VASO Holding ApS er 44975823.
Hvor mange ansatte har VASO Holding ApS?
VASO Holding ApS havde i gennemsnit 1 ansat i det seneste regnskabsår.
Hvad er VASO Holding ApSs soliditetsgrad?
VASO Holding ApS havde en soliditetsgrad på 46,7 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →

Andre virksomheder i Ålsgårde

Virksomheder i Ålsgårde → · Virksomheder i Helsingør Kommune →