TruExecution ApS
CVR-nummer 39624729
TruExecution ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 4,1 mio. kr. og står økonomisk solidt.
Årets resultat blev et overskud på 1,8 mio. kr.
Egenkapitalen er styrket med 1,6 mio. kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 98,5 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 67,96, hvilket er god.
Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Nørreeng 16, 2950 Vedbæk
- Kommune
- Rudersdal
- Region
- Region Hovedstaden
- Stiftet
- 2018-06-07
- Telefon
- 22282991
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 98,5 %
- Egenkapitalforrentning
- 42,8 %
- Likviditetsgrad
- 67,96
- Gældsgrad
- 0,01
- Vækst i egenkapital
- 65,4 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2018: 99.7 %, 2019: 93.8 %, 2020: 98.1 %, 2021: 94.0 %, 2022: 99.7 %, 2023: 95.2 %, 2024: 96.4 %, 2025: 98.5 %
| År | Bruttofortjeneste | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -60.180 | 1.751.599 | 4.149.603 | 4.088.546 |
| 2024 | -15.890 | -6.118 | 2.563.229 | 2.471.947 |
| 2023 | -14.389 | -12.633 | 2.602.988 | 2.478.065 |
| 2022 | -21.807 | -372.620 | 2.617.248 | 2.608.498 |
| 2021 | -17.368 | 371.073 | 3.293.640 | 3.095.518 |
| 2020 | -17.501 | 163.014 | 2.980.261 | 2.924.445 |
| 2019 | 11.176 | 611.948 | 3.060.505 | 2.872.031 |
| 2018 | -54.768 | 349.983 | 2.374.333 | 2.368.083 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Lars Ulslev Johannesen |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om TruExecution ApS
- Hvad var TruExecution ApSs egenkapital i 2025?
- TruExecution ApS havde en egenkapital på 4,1 mio. kr. i 2025.
- Gav TruExecution ApS overskud eller underskud i 2025?
- TruExecution ApS gav et overskud på 1,8 mio. kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for TruExecution ApS?
- CVR-nummeret for TruExecution ApS er 39624729.
- Hvad er TruExecution ApSs soliditetsgrad?
- TruExecution ApS havde en soliditetsgrad på 98,5 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- NC ShareCo 25 ApS 39624737
- Bøtker Løvgren Holding ApS 39624753
- Haleiwa ApS 39624761
- NC ShareCo 21 ApS 39624788
- Truly ApS 39624796
- NC ShareCo 17 ApS 39624834
- GovWin ApS 39624842
- NC ShareCo 15 ApS 39624850
Andre virksomheder i Vedbæk
- Bungalow Production ApS 39641763
- NFS Advisory Aps 39691450
- Martin Thøfner Holding ApS 39704684
- PE Holding ApS 39707462
- Soft Invest Holding ApS 39711958
- FOMO Holding ApS 39716429
- Otto Invest & Trading ApS 39716771
- Ulala ApS 39740168
Virksomheder i Vedbæk → · Virksomheder i Rudersdal Kommune →