TRLB ApS
CVR-nummer 44391899
Aktiv Negativ egenkapital ⇄ SammenlignFor 2025 var egenkapitalen i TRLB ApS negativ med 14 044 kr.
Aktiverne udgjorde 150 682 kr., mens gælden var 164 726 kr.
Egenkapitalen er forværret med 105 567 kr. siden 2024.
Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 99,9 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- -9,3 %
- Likviditetsgrad
- 0,0
- Vækst i egenkapital
- -115,3 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -105.567 | 150.682 | -14.044 |
| 2024 | – | – | -8.477 | 99.999 | 91.523 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Trine Lyhne Blunck |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om TRLB ApS
- Hvad var TRLB ApSs egenkapital i 2025?
- TRLB ApS havde en egenkapital på -14 044 kr. i 2025.
- Gav TRLB ApS overskud eller underskud i 2025?
- TRLB ApS gav et underskud på 105 567 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for TRLB ApS?
- CVR-nummeret for TRLB ApS er 44391899.
Andre virksomheder i samme branche
- J.S Invest Holding ApS 44391988
- TroppCo ApS 44392038
- MA Holding 2023 ApS 44392062
- DANELY ApS 44392089
- LS Holding ApS 44392097
- M.S.K Holding ApS 44392119
- DEAN Tech Holding ApS 44392143
- A.SK Holding ApS 44392178