Rørbæk Godtberg Holding ApS
CVR-nummer 45364380
Aktiv
Underskud
Anpartsselskab
Rørbæk Godtberg Holding ApS aflagde for 2025 et regnskab med en egenkapital på 35.873 kr.
Året endte med et underskud på 4.127 kr.
Soliditetsgraden er på 14,3 %, hvilket er lavt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Parallelvej 20, 9280 Storvorde
- Kommune
- Aalborg
- Region
- Region Nordjylland
- Stiftet
- 2025-01-19
- Telefon
- 20789589
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 14,3 %
- Egenkapitalforrentning
- -11,5 %
- Gældsgrad
- 5,97
Regnskab
| År | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|
| 2025 | -4.127 | 250.000 | 35.873 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Peter Vad Godtberg Jensen |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Rørbæk Godtberg Holding ApS
- Hvad var Rørbæk Godtberg Holding ApSs egenkapital i 2025?
- Rørbæk Godtberg Holding ApS havde en egenkapital på 35.873 kr. i 2025.
- Gav Rørbæk Godtberg Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
- Rørbæk Godtberg Holding ApS gav et underskud på 4.127 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Rørbæk Godtberg Holding ApS?
- CVR-nummeret for Rørbæk Godtberg Holding ApS er 45364380.
- Hvad er Rørbæk Godtberg Holding ApSs soliditetsgrad?
- Rørbæk Godtberg Holding ApS havde en soliditetsgrad på 14,3 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- Odebo ApS 45364399
- WSG Invest ApS 45364496
- C&S Invest ApS 45364526
- Bear Capital ApS 45364763
- RAKB Holding ApS 45364798
- NN Byg Holding ApS 45364984
- WJTB Holding ApS 45365514
- Funder Skovhuse Holding ApS 45365778
Andre virksomheder i Storvorde
- AM Hyttel Invest ApS 45365786
- Louis Bonde Holding ApS 45427544
- Wind Bogholderi ApS 45574636
- Solhøj ECH Holding ApS 45596869
- Solhøj HH ApS 45607496
- Skingo invest ApS 46034929
- Dagritech ApS 49683928
- JOKA Biler ApS 71051919
Virksomheder i Storvorde → · Virksomheder i Aalborg Kommune →