Rescale Holding ApS

CVR-nummer 39846187

Aktiv Negativ egenkapital Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

Rescale Holding ApS havde ved udgangen af 2025 en negativ egenkapital på 1,3 mio. kr.

Aktiverne udgjorde 4 171 kr., mens gælden var 1,3 mio. kr.

Egenkapitalen er forværret med 17 371 kr. siden 2024.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Køb og salg af egen fast ejendom (681100)

Nøgletal 2025

Soliditet
-31483,7 %
Likviditetsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
-1,3 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -17.371 4.171-1.313.184
2024 -768.645 3.267-1.295.813
2023 -3.439.384 820.802-527.168
2022 -6.573.244 2.982.2362.912.216
2021 3.155.366 9.604.6279.485.460
2020 74.646 6.404.7376.330.094
2019 4.083.848 4.195.4564.133.848

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionSøren Skovbjerg Palmelund

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Rescale Holding ApS

Hvad var Rescale Holding ApSs egenkapital i 2025?
Rescale Holding ApS havde en egenkapital på -1,3 mio. kr. i 2025.
Gav Rescale Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
Rescale Holding ApS gav et underskud på 17 371 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Rescale Holding ApS?
CVR-nummeret for Rescale Holding ApS er 39846187.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Køb og salg af egen fast ejendom →