Raymond Thomsen Design Byg ApS
CVR-nummer 27223214
Aktiv
Negativ egenkapital
Anpartsselskab
For 2025 var egenkapitalen i Raymond Thomsen Design Byg ApS negativ med 3,1 mio. kr.
Aktiverne udgjorde 306 kr., mens gælden var 3,1 mio. kr.
Egenkapitalen er forværret med 322 099 kr. siden 2024.
Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.
Personaleomkostningerne udgjorde 307 254 kr.
Det svarer til ca. 307 254 kr. pr. ansat.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Computerprogrammering (621000)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- -1027841,2 %
- Likviditetsgrad
- 0,0
- Vækst i egenkapital
- -11,4 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -322.099 | 306 | -3.145.194 |
| 2024 | – | – | -423.930 | 75.558 | -2.823.095 |
| 2023 | – | – | -214.378 | 17.156 | -2.399.165 |
| 2022 | – | – | -11.588 | 7.466 | -2.184.787 |
| 2021 | – | – | -39.445 | 3.679 | -2.173.199 |
| 2020 | – | – | -12.671 | 105.768 | -2.133.754 |
| 2019 | – | – | -171.969 | 4.564.967 | -2.121.084 |
| 2018 | – | – | -80.028 | 7.431.895 | -1.949.116 |
| 2017 | 0 | – | -292.847 | 8.351.882 | -1.869.088 |
| 2016 | 0 | – | -249.148 | 4.765.715 | -1.576.241 |
| 2015 | 0 | – | -80.495 | 39.786 | -1.327.093 |
| 2014 | 61.649 | – | -188.155 | 157.087 | -1.246.598 |
| 2013 | 0 | – | -590.538 | 345.853 | -1.058.443 |
| 2012 | -453.500 | – | -895.176 | 3.932.075 | -467.905 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Raymond Thomsen Design Byg ApS
- Hvad var Raymond Thomsen Design Byg ApSs egenkapital i 2025?
- Raymond Thomsen Design Byg ApS havde en egenkapital på -3,1 mio. kr. i 2025.
- Gav Raymond Thomsen Design Byg ApS overskud eller underskud i 2025?
- Raymond Thomsen Design Byg ApS gav et underskud på 322 099 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Raymond Thomsen Design Byg ApS?
- CVR-nummeret for Raymond Thomsen Design Byg ApS er 27223214.
Andre virksomheder i samme branche
- CEA ApS 27227341
- Golfbox A/S 27234704
- NTO A/S 27240607
- Kivi ApS 27244564
- Dudicom ApS 27247652
- QUALITY WEB MANUAL ApS 27249779
- Telecom Consulting ApS 27255957
- INFRALOGIC ApS 27256481