Pact & Partners International ApS

CVR-nummer 29511829

Aktiv Underskud Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

For regnskabsåret 2025 havde Pact & Partners International ApS en egenkapital på 57 005 kr.

Året endte med et underskud på 46 373 kr.

Egenkapitalen er forværret med 46 373 kr. siden 2024.

Soliditetsgraden er på 91,9 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 12,29, hvilket er god.

Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Arbejdsformidlingskontorers aktiviteter (781000)

Nøgletal 2025

Soliditet
91,9 %
Egenkapitalforrentning
-81,3 %
Likviditetsgrad
12,29
Gældsgrad
0,09
Vækst i egenkapital
-44,9 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -46.373 62.05557.005
2024 -11.980 137.128103.378
2023 57.949 162.345115.357
2022 61.984 69.32957.409
2021 -141.951 44.503-4.576
2020 4.028 184.025137.375
2019 -245.855 189.499133.347
2018 -145.917 397.477379.202
2017 -70.409 546.964525.119
2016 94.258 621.872595.527
2015 39.341 505.058501.269
2014 31.783 494.369459.673
2013 -12.727 530.012427.890
2012 50.456 558.073440.617

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionAnne Gautier
DirektionJørgen Kvist Hansen
DirektionMathieu Vincent Henri-Francois Pouletty

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Pact & Partners International ApS

Hvad var Pact & Partners International ApSs egenkapital i 2025?
Pact & Partners International ApS havde en egenkapital på 57 005 kr. i 2025.
Gav Pact & Partners International ApS overskud eller underskud i 2025?
Pact & Partners International ApS gav et underskud på 46 373 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Pact & Partners International ApS?
CVR-nummeret for Pact & Partners International ApS er 29511829.
Hvad er Pact & Partners International ApSs soliditetsgrad?
Pact & Partners International ApS havde en soliditetsgrad på 91,9 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Arbejdsformidlingskontorers aktiviteter →