P Lundberg ApS
CVR-nummer 43664190
Aktiv Solid ⇄ SammenlignP Lundberg ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 40 000 kr.
Egenkapitalen er forværret med 108 109 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Planlægning og design af reklamekampagner (731110)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 100,0 %
- Egenkapitalforrentning
- 0,0 %
- Gældsgrad
- 0,0
- Vækst i egenkapital
- -73,0 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 0 | 40.000 | 40.000 |
| 2024 | 319.099 | – | 108.109 | 198.266 | 148.109 |
| 2023 | 449.455 | – | 331.860 | 489.633 | 371.860 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om P Lundberg ApS
- Hvad var P Lundberg ApSs egenkapital i 2025?
- P Lundberg ApS havde en egenkapital på 40 000 kr. i 2025.
- Gav P Lundberg ApS overskud eller underskud i 2025?
- P Lundberg ApS gik i nul i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for P Lundberg ApS?
- CVR-nummeret for P Lundberg ApS er 43664190.
- Hvad er P Lundberg ApSs soliditetsgrad?
- P Lundberg ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- LeadFighter ApS 43679406
- MLE Gruppo ApS 43684957
- Nordic Boost ApS 43685422
- Atraco Agency ApS 43693174
- ATA Enterprise ApS 43693573
- John Cooley ApS 43694170
- Lokal Reklame Spot ApS 43700030
- DompapX ApS 43700626