Outsourcing4you IVS

CVR-nummer 39570645

Ophørt Underskud Iværksætterselskab
⇄ Sammenlign

Outsourcing4you IVS aflagde for 2020 et regnskab med en egenkapital på 7.779 kr.

Året endte med et underskud på 837 kr.

Egenkapitalen er forværret med 899 kr. siden 2019.

Soliditetsgraden er på 99,8 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 556,64, hvilket er god.

Personaleomkostningerne udgjorde 9.000 kr.

Oversigt

Virksomhedsform
Iværksætterselskab

Nøgletal 2020

Soliditet
99,8 %
Overskudsgrad
-8,7 %
Egenkapitalforrentning
-10,8 %
Likviditetsgrad
556,64
Gældsgrad
0,0
Vækst i omsætning
-48,9 %
Vækst i egenkapital
-10,4 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2018: 96.6 %, 2019: 71.1 %, 2020: 99.8 %

År Omsætning Årets resultat Aktiver i altEgenkapital
2020 9.600 -837 7.7937.779
2019 18.800 588 12.2038.678
2018 47.957 7.990 8.3788.090

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Outsourcing4you IVS

Hvad var Outsourcing4you IVSs egenkapital i 2020?
Outsourcing4you IVS havde en egenkapital på 7.779 kr. i 2020.
Gav Outsourcing4you IVS overskud eller underskud i 2020?
Outsourcing4you IVS gav et underskud på 837 kr. i 2020.
Hvad er CVR-nummeret for Outsourcing4you IVS?
CVR-nummeret for Outsourcing4you IVS er 39570645.
Hvad er Outsourcing4you IVSs soliditetsgrad?
Outsourcing4you IVS havde en soliditetsgrad på 99,8 % i 2020, hvilket er højt.

Virksomheder af lignende størrelse

Andre virksomheder med formen Iværksætterselskab

Alle virksomheder med formen Iværksætterselskab → · Ophørte virksomheder →