Nybrogaard Trading ApS
CVR-nummer 43056344
Aktiv
OK
Anpartsselskab
Egenkapitalen i Nybrogaard Trading ApS udgjorde 46 848 kr. ved udgangen af 2025.
Årets resultat blev et overskud på 9 074 kr.
Egenkapitalen er styrket med 9 075 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 4,5 %, hvilket er lavt.
Likviditetsgraden er 0,49, hvilket er anstrengt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-specialiseret engroshandel (469000)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 4,5 %
- Egenkapitalforrentning
- 19,4 %
- Likviditetsgrad
- 0,49
- Gældsgrad
- 21,15
- Vækst i egenkapital
- 24,0 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 9.074 | 1.037.914 | 46.848 |
| 2024 | – | – | 8.069 | 830.579 | 37.773 |
| 2023 | – | – | -10.296 | 466.266 | 29.704 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Morten Schnack |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Nybrogaard Trading ApS
- Hvad var Nybrogaard Trading ApSs egenkapital i 2025?
- Nybrogaard Trading ApS havde en egenkapital på 46 848 kr. i 2025.
- Gav Nybrogaard Trading ApS overskud eller underskud i 2025?
- Nybrogaard Trading ApS gav et overskud på 9 074 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Nybrogaard Trading ApS?
- CVR-nummeret for Nybrogaard Trading ApS er 43056344.
- Hvad er Nybrogaard Trading ApSs soliditetsgrad?
- Nybrogaard Trading ApS havde en soliditetsgrad på 4,5 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- Bech Nordic A/S 43128469
- VetNordic A/S 43145975
- Angel & Bechmann ApS 43178164
- ET Europe ApS 43190806
- KASR ApS 43215582
- Gourmet Living Danmark ApS 43244795
- Broagergaard ApS 43269348
- Milcom Jylland ApS 43275461