No Name It ApS
CVR-nummer 33160208
Aktiv Negativ egenkapital ⇄ SammenlignFor 2025 var egenkapitalen i No Name It ApS negativ med 2 625 kr.
Aktiverne udgjorde 0 kr., mens gælden var 2 625 kr.
Egenkapitalen er forværret med 1 225 kr. siden 2024.
Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Administrations- og kontorserviceaktiviteter (821000)
Nøgletal 2025
- Likviditetsgrad
- 0,0
- Vækst i egenkapital
- -87,5 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -1.225 | 0 | -2.625 |
| 2024 | – | – | -775 | 10 | -1.400 |
| 2023 | – | – | -520 | 35 | -625 |
| 2022 | – | – | -4.546 | 0 | 0 |
| 2021 | – | – | -122 | 4.441 | 4.441 |
| 2020 | – | – | 4.202 | 4.563 | 4.563 |
| 2019 | – | – | -39 | 361 | 361 |
| 2018 | – | – | -434.237 | 400 | 400 |
| 2017 | – | – | 0 | 459.433 | 368.154 |
| 2016 | – | – | 827.237 | 492.108 | 368.154 |
| 2015 | – | – | -536.555 | 130.709 | -408.308 |
| 2014 | – | – | -243.756 | 128.244 | 128.244 |
| 2013 | 0 | – | 0 | 125.000 | 125.000 |
| 2012 | 0 | – | 0 | 125.000 | 125.000 |
DKK
Roller og ledelse
Ingen roller registreret.
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om No Name It ApS
- Hvad var No Name It ApSs egenkapital i 2025?
- No Name It ApS havde en egenkapital på -2 625 kr. i 2025.
- Gav No Name It ApS overskud eller underskud i 2025?
- No Name It ApS gav et underskud på 1 225 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for No Name It ApS?
- CVR-nummeret for No Name It ApS er 33160208.
Andre virksomheder i samme branche
- DANSKE SUNDHEDSHUSE HOLDING ApS 33241828
- DecKid Group ApS 33245238
- Gadens Garderobe 1. sal ApS 33252099
- Blue Capital A/S 33254490
- Videbæk Energiforsyning A/S 33258453
- THASTUM INVEST ApS 33258933
- DANSKE SUNDHEDSHUSE ApS 33259816
- LB Holding 2010 ApS 33261497
Virksomheder i Administrations- og kontorserviceaktiviteter →