Natural Diagnostics IVS

CVR-nummer 38758039

Ophørt Solid Iværksætterselskab
⇄ Sammenlign

Ved udgangen af 2019 udgjorde egenkapitalen i Natural Diagnostics IVS 1 kr.

Egenkapitalen er forværret med 2.582 kr. siden 2018.

Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.

Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Iværksætterselskab

Nøgletal 2019

Soliditet
100,0 %
Egenkapitalforrentning
0,0 %
Gældsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
-100,0 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2018: 10.2 %, 2019: 100.0 %

År Årets resultat Aktiver i altEgenkapital
2019 0 11
2018 2.582 25.4372.583

DKK

Roller og ledelse

Ingen roller registreret.

Ejere

Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Natural Diagnostics IVS

Hvad var Natural Diagnostics IVSs egenkapital i 2019?
Natural Diagnostics IVS havde en egenkapital på 1 kr. i 2019.
Gav Natural Diagnostics IVS overskud eller underskud i 2019?
Natural Diagnostics IVS gik i nul i 2019.
Hvad er CVR-nummeret for Natural Diagnostics IVS?
CVR-nummeret for Natural Diagnostics IVS er 38758039.
Hvad er Natural Diagnostics IVSs soliditetsgrad?
Natural Diagnostics IVS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2019, hvilket er højt.

Andre virksomheder med formen Iværksætterselskab

Alle virksomheder med formen Iværksætterselskab → · Ophørte virksomheder →