MiniZoo Herlev ApS

CVR-nummer 44191520

Aktiv Negativ egenkapital ⇄ Sammenlign

For 2025 var egenkapitalen i MiniZoo Herlev ApS negativ med 119 192 kr.

Aktiverne udgjorde 1,3 mio. kr., mens gælden var 1,4 mio. kr.

Egenkapitalen er forværret med 39 738 kr. siden 2024.

Likviditetsgraden er 0,91, hvilket er anstrengt.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Detailhandel med kæledyr og udstyr til kæledyr (477620)

Nøgletal 2025

Soliditet
-9,5 %
Likviditetsgrad
0,91
Vækst i egenkapital
-50,0 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -39.738 1.253.908-119.192
20241.165.511 -119.454 754.804-79.454

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionMartin Pelby
DirektionMorten Pelby

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om MiniZoo Herlev ApS

Hvad var MiniZoo Herlev ApSs egenkapital i 2025?
MiniZoo Herlev ApS havde en egenkapital på -119 192 kr. i 2025.
Gav MiniZoo Herlev ApS overskud eller underskud i 2025?
MiniZoo Herlev ApS gav et underskud på 39 738 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for MiniZoo Herlev ApS?
CVR-nummeret for MiniZoo Herlev ApS er 44191520.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Detailhandel med kæledyr og udstyr til kæledyr →