Mega Fairs ApS
CVR-nummer 45015157
Aktiv
Underskud
Anpartsselskab
For regnskabsåret 2025 havde Mega Fairs ApS en egenkapital på 15 082 kr.
Året endte med et underskud på 24 918 kr.
Soliditetsgraden er på 1,7 %, hvilket er lavt.
Likviditetsgraden er 1,02, hvilket er tilfredsstillende.
Personaleomkostningerne udgjorde 3,7 mio. kr.
Det svarer til ca. 464 848 kr. pr. ansat.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Grafisk design og visuel kommunikation (741200)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 1,7 %
- Egenkapitalforrentning
- -165,2 %
- Likviditetsgrad
- 1,02
- Gældsgrad
- 57,32
Regnskab
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -24.918 | 879.626 | 15.082 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Kenneth Lyng |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Mega Fairs ApS
- Hvad var Mega Fairs ApSs egenkapital i 2025?
- Mega Fairs ApS havde en egenkapital på 15 082 kr. i 2025.
- Gav Mega Fairs ApS overskud eller underskud i 2025?
- Mega Fairs ApS gav et underskud på 24 918 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Mega Fairs ApS?
- CVR-nummeret for Mega Fairs ApS er 45015157.
- Hvad er Mega Fairs ApSs soliditetsgrad?
- Mega Fairs ApS havde en soliditetsgrad på 1,7 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- Silje Fischer Holding ApS 45024075
- Clients' Choice ApS 45047741
- Laursen, Askholm, Baggersgaard & Skriver ApS 45059375
- ABIRI ApS 45086305
- Generator Agency ApS 45113604
- dFacto ApS 45116670
- Specs47 ApS 45134628
- Fotograf Monica Højer ApS 45152979