KT 2023 ApS
CVR-nummer 44327384
Aktiv Underskud ⇄ SammenlignKT 2023 ApS kom ud af 2025 med en egenkapital på 53 688 kr.
Året endte med et underskud på 31 589 kr.
Egenkapitalen er forværret med 31 589 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 1,7 %, hvilket er lavt.
Likviditetsgraden er 0,02, hvilket er anstrengt.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 97,6 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Udlejning af erhvervsejendomme (682040)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 1,7 %
- Egenkapitalforrentning
- -58,8 %
- Likviditetsgrad
- 0,02
- Gældsgrad
- 58,72
- Vækst i egenkapital
- -37,0 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -31.589 | 3.206.159 | 53.688 |
| 2024 | – | – | -14.723 | 1.681.441 | 85.277 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Torben Kjær Jensen |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om KT 2023 ApS
- Hvad var KT 2023 ApSs egenkapital i 2025?
- KT 2023 ApS havde en egenkapital på 53 688 kr. i 2025.
- Gav KT 2023 ApS overskud eller underskud i 2025?
- KT 2023 ApS gav et underskud på 31 589 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for KT 2023 ApS?
- CVR-nummeret for KT 2023 ApS er 44327384.
- Hvad er KT 2023 ApSs soliditetsgrad?
- KT 2023 ApS havde en soliditetsgrad på 1,7 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- Bondgaard Ejendoms Invest ApS 44327805
- RBG18 ApS 44330377
- Gotham South Coast ApS 44330741
- Lollandsgade ApS 44331624
- JBM Industrivej 29 ApS 44332027
- Keld Eriksen ApS 44332167
- Elegance Ejendomme ApS 44333384
- Strømmen Nørresundby ApS 44333899