KMN Holding ApS

CVR-nummer 10063124

Aktiv Solid ⇄ Sammenlign

KMN Holding ApS stod økonomisk solidt ved udgangen af 2025 med en egenkapital på 4,9 mio. kr.

Årets resultat blev et overskud på 122 123 kr.

Egenkapitalen er forværret med 12 878 kr. siden 2024.

Soliditetsgraden er på 99,9 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 324,77, hvilket er god.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning (702000)

Nøgletal 2025

Soliditet
99,9 %
Egenkapitalforrentning
2,5 %
Likviditetsgrad
324,77
Gældsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
-0,3 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 122.123 4.934.9274.928.677
2024 429.391 4.947.8054.941.555
2023 1.306.201 4.837.4594.634.164
2022 457.712 3.450.7633.445.763
2021 1.292.934 3.140.6413.102.451
2020 404.827 1.983.6161.920.718
2019 140.916 1.654.4441.626.491
2018 289.500 1.737.6231.593.575
2017 794.829 1.736.2661.409.875
2016 162.227 951.773718.445
2015 97.608 766.738556.219
2014 74.234 671.668458.611
2013 141.351 580.035384.377
2012 240.729 634.871243.026

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionKim Møller Nielsen

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om KMN Holding ApS

Hvad var KMN Holding ApSs egenkapital i 2025?
KMN Holding ApS havde en egenkapital på 4,9 mio. kr. i 2025.
Gav KMN Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
KMN Holding ApS gav et overskud på 122 123 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for KMN Holding ApS?
CVR-nummeret for KMN Holding ApS er 10063124.
Hvad er KMN Holding ApSs soliditetsgrad?
KMN Holding ApS havde en soliditetsgrad på 99,9 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning →