Jetzone ApS
CVR-nummer 40880887
Aktiv Underskud ⇄ SammenlignFor regnskabsåret 2025 havde Jetzone ApS en egenkapital på 7,1 mio. kr.
Året endte med et underskud på 2,1 mio. kr.
Egenkapitalen er forværret med 2,1 mio. kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 78,8 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 4,3, hvilket er god.
Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 87,7 % af de samlede aktiver.
Personaleomkostningerne udgjorde 674 703 kr.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Detailhandel med sports- og fritidsudstyr (476310)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 78,8 %
- Egenkapitalforrentning
- -29,0 %
- Likviditetsgrad
- 4,3
- Gældsgrad
- 0,27
- Vækst i egenkapital
- -22,5 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -2.050.807 | 8.967.298 | 7.069.490 |
| 2024 | – | – | -3.086.221 | 9.428.508 | 9.120.298 |
| 2023 | – | – | -658.565 | 9.683.296 | 206.519 |
| 2022 | – | – | -120.943 | 1.270.402 | 865.084 |
| 2021 | – | – | -44.947 | 38.616 | -11.888 |
| 2020 | – | – | -6.941 | 33.563 | 33.059 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Rasmus Koch Hansen |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Jetzone ApS
- Hvad var Jetzone ApSs egenkapital i 2025?
- Jetzone ApS havde en egenkapital på 7,1 mio. kr. i 2025.
- Gav Jetzone ApS overskud eller underskud i 2025?
- Jetzone ApS gav et underskud på 2,1 mio. kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Jetzone ApS?
- CVR-nummeret for Jetzone ApS er 40880887.
- Hvad er Jetzone ApSs soliditetsgrad?
- Jetzone ApS havde en soliditetsgrad på 78,8 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- Malerkassen.dk ApS 40894950
- A&A Rideudstyr ApS 40900632
- HugPhones ApS 40917799
- 24Ride.com ApS 40956670
- Stavtrup Karosseri og Smedie ApS 40977732
- Travshoppen.dk ApS 40995951
- J. Szöts 2020 ApS 41098783
- Løgstør Caravan Center ApS 41100311