Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS

CVR-nummer 44790580

Aktiv Underskud ⇄ Sammenlign

For regnskabsåret 2025 havde Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS en egenkapital på 10 177 kr.

Året endte med et underskud på 29 823 kr.

Soliditetsgraden er på 0,8 %, hvilket er lavt.

Likviditetsgraden er 1,01, hvilket er tilfredsstillende.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Opførelse af bygninger (410000)

Nøgletal 2025

Soliditet
0,8 %
Egenkapitalforrentning
-293,0 %
Likviditetsgrad
1,01
Gældsgrad
125,72

Regnskab

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -29.823 1.289.59610.177

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionJakob Sønderstrup Røge

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS

Hvad var Jakobi Ejendomme ERHVERV ApSs egenkapital i 2025?
Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS havde en egenkapital på 10 177 kr. i 2025.
Gav Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS overskud eller underskud i 2025?
Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS gav et underskud på 29 823 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS?
CVR-nummeret for Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS er 44790580.
Hvad er Jakobi Ejendomme ERHVERV ApSs soliditetsgrad?
Jakobi Ejendomme ERHVERV ApS havde en soliditetsgrad på 0,8 % i 2025, hvilket er lavt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Opførelse af bygninger →