Istegade 40A ApS

CVR-nummer 43505556

Aktiv OK ⇄ Sammenlign

Istegade 40A ApS havde ved udgangen af 2024 en egenkapital på 40 000 kr.

Årets resultat blev et overskud på 128 633 kr.

Soliditetsgraden er på 11,2 %, hvilket er lavt.

Likviditetsgraden er 1,13, hvilket er tilfredsstillende.

Personaleomkostningerne udgjorde 1,1 mio. kr.

Det svarer til ca. 280 053 kr. pr. ansat.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Lotteri- og andre spilleaktiviteter (920000)

Nøgletal 2024

Soliditet
11,2 %
Egenkapitalforrentning
321,6 %
Likviditetsgrad
1,13
Gældsgrad
7,89
Vækst i egenkapital
0,0 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 128.633 355.60840.000
2023 0 40.00040.000

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionWasaim Riaz

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Istegade 40A ApS

Hvad var Istegade 40A ApSs egenkapital i 2024?
Istegade 40A ApS havde en egenkapital på 40 000 kr. i 2024.
Gav Istegade 40A ApS overskud eller underskud i 2024?
Istegade 40A ApS gav et overskud på 128 633 kr. i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for Istegade 40A ApS?
CVR-nummeret for Istegade 40A ApS er 43505556.
Hvad er Istegade 40A ApSs soliditetsgrad?
Istegade 40A ApS havde en soliditetsgrad på 11,2 % i 2024, hvilket er lavt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Lotteri- og andre spilleaktiviteter →