Inuit Outfitter ApS
CVR-nummer 44685620
Aktiv
Negativ egenkapital
Anpartsselskab
For 2025 var egenkapitalen i Inuit Outfitter ApS negativ med 135 348 kr.
Aktiverne udgjorde 6,3 mio. kr., mens gælden var 6,4 mio. kr.
Likviditetsgraden er 0,66, hvilket er anstrengt.
Personaleomkostningerne udgjorde 58 730 kr.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Rejsearrangørers aktiviteter (791200)
Nøgletal 2025
- Soliditet
- -2,1 %
- Likviditetsgrad
- 0,66
Regnskab
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | -175.348 | 6.295.885 | -135.348 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Michael Aqqalu Ingemann |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Inuit Outfitter ApS
- Hvad var Inuit Outfitter ApSs egenkapital i 2025?
- Inuit Outfitter ApS havde en egenkapital på -135 348 kr. i 2025.
- Gav Inuit Outfitter ApS overskud eller underskud i 2025?
- Inuit Outfitter ApS gav et underskud på 175 348 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Inuit Outfitter ApS?
- CVR-nummeret for Inuit Outfitter ApS er 44685620.
Andre virksomheder i samme branche
- BR Event ApS 44763206
- Intrepid Denmark ApS 44806371
- Nordic Experience ApS 44808196
- The Molt Collection ApS 44813386
- God tur de Thailand ApS 44833042
- Coral Sun Travel ApS 44896168
- Pawikan Outsourcing ApS 44980258
- byGrosen ApS 45051129