INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS
CVR-nummer 28889399
Aktiv Negativ egenkapital ⇄ SammenlignFor 2024 var egenkapitalen i INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS negativ med 93 111 kr.
Aktiverne udgjorde 0 kr., mens gælden var 93 111 kr.
Egenkapitalen er forværret med 1 125 kr. siden 2023.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Videregående uddannelse på universitetsniveau (854000)
Nøgletal 2024
- Vækst i omsætning
- -100,0 %
- Vækst i egenkapital
- -1,2 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
| År | Omsætning | Driftsresultat | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | – | -1.125 | 0 | -93.111 |
| 2023 | 181.500 | – | 183.000 | 0 | -91.986 |
| 2022 | 273.183 | – | 4.388 | 931 | -271.986 |
| 2021 | 125.850 | – | 11.655 | 26.543 | -276.374 |
| 2020 | 925.000 | – | 3.206 | 14.888 | -288.029 |
| 2019 | 371.145 | – | -923.762 | 1.136.964 | -291.235 |
| 2018 | 162.173 | – | -17.971 | 1.738.943 | 756.324 |
| 2017 | 149.074 | – | -64 | 1.708.857 | 730.139 |
| 2016 | 1.083.296 | – | 26.356 | 1.489.471 | 728.316 |
| 2015 | 217.123 | – | 12.350 | 1.569.894 | 810.612 |
| 2014 | 813.187 | – | 3.053 | 1.483.469 | 288.005 |
| 2013 | 2.399.267 | – | 578 | 1.140.370 | 257.368 |
| 2012 | 2.749.965 | – | 292.053 | 1.460.727 | 256.790 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Julie Winther Birk Nielsen |
| Direktion | Martin Winther Bulow Nielsen |
Ejere
Ingen ejerdata tilgængelige.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS
- Hvad var INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApSs egenkapital i 2024?
- INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS havde en egenkapital på -93 111 kr. i 2024.
- Gav INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS overskud eller underskud i 2024?
- INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS gav et underskud på 1 125 kr. i 2024.
- Hvad er CVR-nummeret for INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS?
- CVR-nummeret for INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL OF SCANDINAVIA ApS er 28889399.
Andre virksomheder i samme branche
- Psykolog Hanne Larsson ApS 33033567
- UDDANNELSE ApS 34488924
- SEYDLITZ GRUPPEN ApS 34727082
- LILIANS KURSER ApS 35206809
- Avt Business School A/S 35391118
- HANØ ApS 36080361
- ConceptByGabriel ApS 36090162
- Energy and Climate Academy ApS 36908645
Virksomheder i Videregående uddannelse på universitetsniveau →