INPROCON ApS
CVR-nummer 41844272
Egenkapitalen i INPROCON ApS udgjorde 307.543 kr. ved udgangen af 2025.
Årets resultat blev et overskud på 30.492 kr.
Egenkapitalen er styrket med 30.492 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 9,1 %, hvilket er lavt.
Likviditetsgraden er 0,17, hvilket er anstrengt.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 97,2 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Køb og salg af egen fast ejendom (681100)
- Adresse
- Friggsvej 13, 9800 Hjørring
- Kommune
- Hjørring
- Region
- Region Nordjylland
- Stiftet
- 2020-11-12
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 9,1 %
- Egenkapitalforrentning
- 9,9 %
- Likviditetsgrad
- 0,17
- Gældsgrad
- 10,0
- Vækst i egenkapital
- 11,0 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2021: 2,1 %, 2022: 4,2 %, 2023: 6,0 %, 2024: 8,1 %, 2025: 9,1 %
| År | Bruttofortjeneste | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 187.048 | 30.492 | 3.383.102 | 307.543 |
| 2024 | 205.676 | 73.214 | 3.413.956 | 277.051 |
| 2023 | 181.924 | 61.607 | 3.410.557 | 203.837 |
| 2022 | 179.833 | 70.927 | 3.394.259 | 142.230 |
| 2021 | 129.098 | 31.303 | 3.389.907 | 71.303 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Charlotte Søndergaard Andersen |
| Direktion | Kasper Søndergaard Andersen |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om INPROCON ApS
- Hvad var INPROCON ApSs egenkapital i 2025?
- INPROCON ApS havde en egenkapital på 307.543 kr. i 2025.
- Gav INPROCON ApS overskud eller underskud i 2025?
- INPROCON ApS gav et overskud på 30.492 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for INPROCON ApS?
- CVR-nummeret for INPROCON ApS er 41844272.
- Hvad er INPROCON ApSs soliditetsgrad?
- INPROCON ApS havde en soliditetsgrad på 9,1 % i 2025, hvilket er lavt.
Andre virksomheder i samme branche
- F3 Ejendomme ApS 41844582
- MBVH Holding ApS 41844930
- Ellehammer Invest ApS 41845317
- Olseni Invest ApS 41846542
- Heimstaden Mejrup D Holding ApS 41849487
- LSJ Haugevej ApS 41850213
- Åhaven Skive ApS 41851198
- Ordrupvej 8-12, Aarhus ApS 41852941
Andre virksomheder i Hjørring
- Klinkby Holding Danmark ApS 41858605
- Yoko Sushi ApS 41878193
- Jonico Holding ApS 41881879
- Wonop Holding ApS 41900628
- Wonop ApS 41904143
- MCLP Holding ApS 41905891
- Birks Bike Shop ApS 41911956
- MP Holding Hjørring ApS 41916540
Virksomheder i Hjørring → · Virksomheder i Hjørring Kommune →