HLSS Invest ApS

CVR-nummer 46125290

Aktiv Solid Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

HLSS Invest ApS havde for 2025 registreret en egenkapital på 30.000 kr.

Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.

Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
Adresse
Trompeterbakken 7, 6000 Kolding
Kommune
Kolding
Region
Region Syddanmark
Stiftet
2025-12-19

Nøgletal 2025

Soliditet
100,0 %
Egenkapitalforrentning
0,0 %
Gældsgrad
0,0

Regnskab

År Årets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 0 30.00030.000

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionSøren Stig Langløkke Hansen

Ejere

Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om HLSS Invest ApS

Hvad var HLSS Invest ApSs egenkapital i 2025?
HLSS Invest ApS havde en egenkapital på 30.000 kr. i 2025.
Gav HLSS Invest ApS overskud eller underskud i 2025?
HLSS Invest ApS gik i nul i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for HLSS Invest ApS?
CVR-nummeret for HLSS Invest ApS er 46125290.
Hvad er HLSS Invest ApSs soliditetsgrad?
HLSS Invest ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →

Andre virksomheder i Kolding

Virksomheder i Kolding → · Virksomheder i Kolding Kommune →