GAS IV B 4 IVS
CVR-nummer 38555006
Ophørt
Negativ egenkapital
Iværksætterselskab
For 2017 var egenkapitalen i GAS IV B 4 IVS negativ med 669 kr.
Aktiverne udgjorde 1 kr., mens gælden var 670 kr.
Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Iværksætterselskab
Nøgletal 2017
- Soliditet
- -66900,0 %
- Likviditetsgrad
- 0,0
Regnskab
| År | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|
| 2017 | -670 | 1 | -669 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Henrik Bøge Mikkelsen |
| Direktion | Peter Skaaning Jørgensen |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om GAS IV B 4 IVS
- Hvad var GAS IV B 4 IVSs egenkapital i 2017?
- GAS IV B 4 IVS havde en egenkapital på -669 kr. i 2017.
- Gav GAS IV B 4 IVS overskud eller underskud i 2017?
- GAS IV B 4 IVS gav et underskud på 670 kr. i 2017.
- Hvad er CVR-nummeret for GAS IV B 4 IVS?
- CVR-nummeret for GAS IV B 4 IVS er 38555006.
Andre virksomheder med formen Iværksætterselskab
- GAS IV B 2 IVS 38555022
- GAS IV B 1 IVS 38555057
- GAS IV A 4 IVS 38555073
- GAS IV A 3 IVS 38555103
- GAS IV A 2 IVS 38555111
- GAS IV A 1 IVS 38555146
- GAS I IVS 38555162
- GAS III IVS 38555170
Alle virksomheder med formen Iværksætterselskab → · Ophørte virksomheder →