Fitmama1.dk ApS

CVR-nummer 39708140

Aktiv Solid ⇄ Sammenlign

Fitmama1.dk ApS stod økonomisk solidt ved udgangen af 2025 med en egenkapital på 83 034 kr.

Årets resultat blev et overskud på 22 255 kr.

Egenkapitalen er styrket med 22 255 kr. siden 2024.

Soliditetsgraden er på 42,9 %, hvilket er højt.

Likviditetsgraden er 1,75, hvilket er god.

Personaleomkostningerne udgjorde 256 940 kr.

Det svarer til ca. 256 940 kr. pr. ansat.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Andre personlige serviceydelser i.a.n. (969900)

Nøgletal 2025

Soliditet
42,9 %
Egenkapitalforrentning
26,8 %
Likviditetsgrad
1,75
Gældsgrad
1,33
Vækst i egenkapital
36,6 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 22.255 193.50283.034
2024 9.233 114.65160.779
2023 42.674 141.83151.546
2022 19.971 69.1648.872
2021 63.609 96.978-11.099
2020 -23.055 49.417-74.709
2019 -110.596 78.826-51.654
201899.556 58.941 97.94158.942

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionMichelle Tamar Dana Lepez

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Fitmama1.dk ApS

Hvad var Fitmama1.dk ApSs egenkapital i 2025?
Fitmama1.dk ApS havde en egenkapital på 83 034 kr. i 2025.
Gav Fitmama1.dk ApS overskud eller underskud i 2025?
Fitmama1.dk ApS gav et overskud på 22 255 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Fitmama1.dk ApS?
CVR-nummeret for Fitmama1.dk ApS er 39708140.
Hvad er Fitmama1.dk ApSs soliditetsgrad?
Fitmama1.dk ApS havde en soliditetsgrad på 42,9 % i 2025, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Andre personlige serviceydelser i.a.n. →