Ejendomsselskabet Skolevej ApS

CVR-nummer 41821299

Aktiv Negativ egenkapital Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

Ejendomsselskabet Skolevej ApS aflagde for 2025 et regnskab med en negativ egenkapital på 555 722 kr.

Aktiverne udgjorde 2,7 mio. kr., mens gælden var 3,3 mio. kr.

Egenkapitalen er forværret med 152 553 kr. siden 2024.

Likviditetsgraden er 0,0, hvilket er anstrengt.

Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 100,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Opførelse af bygninger (410000)

Nøgletal 2025

Soliditet
-20,6 %
Likviditetsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
-37,8 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2025 -152.553 2.702.116-555.722
2024 -175.168 2.706.096-403.169
2023 -183.146 2.726.108-228.001
2022 -95.721 2.669.979-44.854
2021 10.867 2.668.91450.867

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionJacob Larsen

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Ejendomsselskabet Skolevej ApS

Hvad var Ejendomsselskabet Skolevej ApSs egenkapital i 2025?
Ejendomsselskabet Skolevej ApS havde en egenkapital på -555 722 kr. i 2025.
Gav Ejendomsselskabet Skolevej ApS overskud eller underskud i 2025?
Ejendomsselskabet Skolevej ApS gav et underskud på 152 553 kr. i 2025.
Hvad er CVR-nummeret for Ejendomsselskabet Skolevej ApS?
CVR-nummeret for Ejendomsselskabet Skolevej ApS er 41821299.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Opførelse af bygninger →