Delatour Holding ApS

CVR-nummer 42500208

Aktiv Solid Anpartsselskab
⇄ Sammenlign

Delatour Holding ApS havde ved udgangen af 2024 en egenkapital på 40 500 kr.

Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.

Omsætningsaktiverne udgør hovedparten af balancen med 100,0 % af de samlede aktiver.

Oversigt

Virksomhedsform
Anpartsselskab
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)

Nøgletal 2024

Soliditet
100,0 %
Egenkapitalforrentning
0,0 %
Gældsgrad
0,0
Vækst i egenkapital
0,0 %

Regnskab

Soliditet (Udvikling)

ÅrOmsætning DriftsresultatÅrets resultat Aktiver i altEgenkapital
2024 0 40.50040.500
20230 0 40.50040.500
20220 0 40.50040.500
20210 0 40.50040.500

DKK

Roller og ledelse

RolleNavn
DirektionAlexandre Jack Daniel Delatour

Ejere

Ingen ejerdata tilgængelige.

Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.

Ofte stillede spørgsmål om Delatour Holding ApS

Hvad var Delatour Holding ApSs egenkapital i 2024?
Delatour Holding ApS havde en egenkapital på 40 500 kr. i 2024.
Gav Delatour Holding ApS overskud eller underskud i 2024?
Delatour Holding ApS gik i nul i 2024.
Hvad er CVR-nummeret for Delatour Holding ApS?
CVR-nummeret for Delatour Holding ApS er 42500208.
Hvad er Delatour Holding ApSs soliditetsgrad?
Delatour Holding ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2024, hvilket er højt.

Andre virksomheder i samme branche

Virksomheder i Ikke-finansielle holdingselskaber →