Damberg Handel & Invest ApS
CVR-nummer 44241188
Aktiv
Negativ egenkapital
Anpartsselskab
For 2025 var egenkapitalen i Damberg Handel & Invest ApS negativ med 3.044 kr.
Aktiverne udgjorde 4.206 kr., mens gælden var 7.250 kr.
Egenkapitalen er forværret med 4.950 kr. siden 2024.
Likviditetsgraden er 0,58, hvilket er anstrengt.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Lysholmsvej 14, 4000 Roskilde
- Kommune
- Roskilde
- Region
- Region Sjælland
- Stiftet
- 2023-08-16
Nøgletal 2025
- Soliditet
- -72,4 %
- Likviditetsgrad
- 0,58
- Vækst i egenkapital
- -259,7 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2024: 35.3 %, 2025: -72.4 %
| År | Bruttofortjeneste | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -4.950 | -4.950 | 4.206 | -3.044 |
| 2024 | -3.800 | -48.094 | 5.406 | 1.906 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Tobias Damberg |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om Damberg Handel & Invest ApS
- Hvad var Damberg Handel & Invest ApSs egenkapital i 2025?
- Damberg Handel & Invest ApS havde en egenkapital på -3.044 kr. i 2025.
- Gav Damberg Handel & Invest ApS overskud eller underskud i 2025?
- Damberg Handel & Invest ApS gav et underskud på 4.950 kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for Damberg Handel & Invest ApS?
- CVR-nummeret for Damberg Handel & Invest ApS er 44241188.
Andre virksomheder i samme branche
- Jan Kristensen Invest ApS 44241196
- Mølholm Thomsen Holding ApS 44241374
- SWX ApS 44241382
- ABK Group ApS 44241463
- Dara Offshore Holding ApS 44241471
- Alexandria BidCo ApS 44241609
- Simon Krogh Invest ApS 44241633
- Javid ApS 44241765
Andre virksomheder i Roskilde
- Mølholm Thomsen Holding ApS 44241374
- Rydningshjælpen ApS 44241722
- Mj4000 ApS 44242907
- Ørnemosegård Stutteri & Hestepension ApS 44246112
- Murermester Mark Jørgensen ApS 44247038
- DIA-Optimum ApS 44249650
- LOP Utility IT Advisory ApS 44249804
- Kobberholm multiservice & udlejning ApS 44250209
Virksomheder i Roskilde → · Virksomheder i Roskilde Kommune →