CIL-LA Holding ApS
CVR-nummer 45672972
CIL-LA Holding ApS havde ved udgangen af 2025 en egenkapital på 63,7 mio. kr. og står økonomisk solidt.
Årets resultat blev et overskud på 2,0 mio. kr.
Egenkapitalen er forværret med 692.410 kr. siden 2024.
Soliditetsgraden er på 100,0 %, hvilket er højt.
Likviditetsgraden er 127,71, hvilket er god.
Balancen er domineret af anlægsaktiver, der udgør 97,5 % af de samlede aktiver.
Oversigt
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Adresse
- Sandvadsvej 3, 4600 Køge
- Kommune
- Køge
- Region
- Region Sjælland
- Stiftet
- 2025-06-11
Nøgletal 2025
- Soliditet
- 100,0 %
- Egenkapitalforrentning
- 3,2 %
- Likviditetsgrad
- 127,71
- Gældsgrad
- 0,0
- Vækst i egenkapital
- -1,1 %
Regnskab
Soliditet (Udvikling)
Diagram over soliditetsgraden pr. år: 2024: 99,8 %, 2025: 100,0 %
| År | Bruttofortjeneste | Årets resultat | Aktiver i alt | Egenkapital |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -32.857 | 2.007.590 | 63.725.422 | 63.712.915 |
| 2024 | -14.758 | 4.765.742 | 64.523.092 | 64.405.325 |
DKK
Roller og ledelse
| Rolle | Navn |
|---|---|
| Direktion | Brian Christensen |
Ejere
Vi viser ikke ejeroplysninger. Ejerforhold ligger i CVR-entiteten Deltager, som kræver en udvidet adgang til Datafordeleren, vi ikke har. Du kan slå dem gratis op på datacvr.virk.dk.
Reelle ejere er ikke offentligt tilgængelige.
Ofte stillede spørgsmål om CIL-LA Holding ApS
- Hvad var CIL-LA Holding ApSs egenkapital i 2025?
- CIL-LA Holding ApS havde en egenkapital på 63,7 mio. kr. i 2025.
- Gav CIL-LA Holding ApS overskud eller underskud i 2025?
- CIL-LA Holding ApS gav et overskud på 2,0 mio. kr. i 2025.
- Hvad er CVR-nummeret for CIL-LA Holding ApS?
- CVR-nummeret for CIL-LA Holding ApS er 45672972.
- Hvad er CIL-LA Holding ApSs soliditetsgrad?
- CIL-LA Holding ApS havde en soliditetsgrad på 100,0 % i 2025, hvilket er højt.
Andre virksomheder i samme branche
- J.C. Holding af 2024 ApS 45672980
- S&G Holding ApS 45673014
- MR - Holding ApS 45673073
- FRIBERT HOLDING ApS 45673138
- SP CI GCF II InvestCo ApS 45673243
- AFMøller Invest ApS 45673251
- Nansted Holding ApS 45673383
- HG35 ApS 45673405
Andre virksomheder i Køge
- J.C. Holding af 2024 ApS 45672980
- Scaley ApS 45673898
- Lykke & Lydolph ApS 45674932
- Ny Claus Due Holding ApS 45675238
- NKW Consulting ApS 45688410
- Høgsbro+ Advokatbogholderi ApS 45689948
- S.J Holding ApS 45694119
- J. J. Maintain ApS 45699455